תמיכה טלפונית
בימים א'-ה' 18:00 - 10:00
03-5111789
מכירת הכרטיסים לאירוע זה הסתיימה.

DEPECHE MODE 7.5
יום שלישי, פארק הירקון
פתיחת שערים 17:00
תחילת מופע 21:00
מחיר כרטיס: 360 ש"ח
מיקום: דשא - שער 8

ב 2009 עמד דייב גהאן, סולן הלהקה אל מול אלפי מעריצים שרופים ואמר כי הפעם לא ייקח הרבה זמן עד הביקור הבא. אמר והבטיח! במסיבת עיתונאים חגיגית שהתקיימה היום בפריז אל מול עשרות כלי תקשורת מכל העולם הכריזה אחת הלהקות הגדולות והאהובות על פתיחת סיבוב ההופעות העולמי בישראל ב 7 במאי, 2013 בפארק הירקון. דפש מוד במסר לקהל הישראלי: "ב- 2009 הבטחנו ל 50,000 מעריצים מדהימים בישראל שנחזור בהקדם, אנחנו נרגשים ונלהבים להודיע על פתיחת סיבוב ההופעות העולמי החדש שלנו בפארק הירקון בתל אביב, במאי 2013. נתראה בפארק!".

דפש מוד, הלהקה שהגדירה מחדש את המוסיקה העכשווית, משיקה היום סיבוב הופעות חדשני ומלכותי ברחבי אירופה בקיץ הבא – במה שללא ספק יהיה אחד מאירועי המוסיקה הבולטים של 2013. דייב גאהן, מרטין גור ואנדי פלטשר יקיימו 34 הופעות ב- 25 מדינות אירופיות, אל מול קהל של 1.5 מיליון מעריצים – ומשם ימשיכו לצפון אמריקה. אלה יהיו הופעותיהן הראשונות של דפש מוד מאז הסיבוב של 2009 "Tour of the Universe" שבו הופיעו מול 2.4 מיליון איש ב- 142 הופעות.

שוקי וייס: " ישראל ממשיכה לחזק את מעמדה כשחקן חשוב על מפת סיבובי ההופעות הגדולים של האמנים הבינלאומיים, ומגמת פתיחת סיבובי ההופעות בישראל הולכת וגדלה גם היא. הכוח הגדול טמון בקהל אדיר של אוהבי מוסיקה והופעות בישראל, מה שבהחלט הפך לעובדה ידועה גם בקהילת האמנים – רק בקיץ האחרון זכינו בעונה גדושת תרבות ברמה הגבוהה ביותר, עם רצף הופעות סולד אאוט החל ממדונה שגם היא בחרה לפתוח את סיבוב ההופעות כאן, מוריסי, כריס קורנל, סירק דה סוליי וההופעה שעדיין לא מפסיקים לדבר עליה רד הוט צ'ילי פפרס בפארק הירקון. אנחנו בהחלט מעודדים מגמה חיובית זו של קהילת האמנים הבינלאומית. דפש מוד מעצימה את ההמשכיות הזאת כעת עם בחירתם את ישראל לפתיחת מסיבת הענק העולמית שלהם. אני מאחל לכולנו עונה מלאת אירועי תרבות ומוסיקה טובה לפחות כמו בשנה שעברה".

דפש מוד חוזרים לישראל לאחר ארבע שנים וציפייה אינסופית שכן היה זה המופע הראשון שלהם בארץ. המופע ההיסטורי עורר 50,000 איש נרגשים שהגיעו לראות את שלושת הנסיכים הבריטים בזמן אמת. לאחר הצלחת הפפרס בפארק הירקון לא היה ספק כי גם דפש מוד יפנקו את הקהל האדיר בחוויית הפארק הייחודית, תחת כיפת השמיים, עם הסאונד המרשים, מסכי הענק, חמושה באינספור להיטים ומרחב התזוזה שמאפשר חוויה פרטית בתוך ההמון. הם חוזרים אלינו עם מסיבה דפשית אמיתית שצפויה לעורר את פארק הירקון ולשחזר את החוויה המדהימה של הצ'ילי פפרס בקיץ האחרון בדיוק באותו המקום. וצפויים הפתעות מהנות, אורחים משמחים ועוד בהמשך...

! enjoy the silence... כי עומד להיות רועש מאוד
DEPECHE MODE
יום שלישי, 7 במאי 2013 פארק הירקון

שוקי וייס שמח לבשר לקהל הרחב כי הלהקה מגלה רגישות רבה למחירי הכרטיסים ותתאפשר רכישה מוקדמת במחיר מיוחד מאוד ביחס למופע בסדר גודל שכזה – גם בהשוואה למחירי הכרטיסים למופעי הלהקה באירופה או להופעות בסדר גודל דומה שהתקיימו בישראל.

תקנון Depeche mode 2013 Tel-Aviv-

* פתיחת שערים בשעה 17:00 * הכניסה לאתר המופע הינה אך ורק עם הצגת כרטיס כניסה.
* אין אפשרות להפקיד במקום תיקים וכל אביזר אחר למשמרת, הימנעו מלשאת עמכם חפצים יקרי ערך.
* אין להכניס או לאפסן נשק, * הכנסת אלכוהול, בקבוקים ופחיות, חפצים קשיחים, דאודורנטים, בשמים, שרשראות, כרזות, כסאות, תיקי גב גדולים, מכשירי הקלטה, מצלמות, מצלמות מקצועיות, מצלמות וידאו- אסורה בהחלט. * הכנסת בע”ח לאתר אסורה בהחלט.
* הכרטיס אינו ניתן להחזרה לאחר קנייתו. * אובדן כרטיס הכניסה לא יזכה את בעליו בהחזר כספי או לחלופין בכניסה למופע.
* במידה וחו”ח יבוטל המופע, יושב למציג כרטיס משולם ושלם הסכום הנקוב על גבי הכרטיס או הסכום ששולם בעבורו בפועל (הנמוך מבין שניהם) בניכוי 15ש”ח בגין עלות טיפול בגבייה ובהחזר התשלום. מציג כרטיס לא יהא זכאי לקבלת כל תשלום נוסף על האמור לעיל.
* המופע יתקיים בכל מזג אוויר.
* המפיק אינו אחראי לכל נזק שייגרם בתחומי האתר ומחוצה לו.
* הזכות לשינוי התכנית האמנותית שמורה למפיק בכל עת ובכל צורה שהיא לפי שיקול דעתו המוחלט. * היזהרו מכרטיסים מזויפים. קנו רק במשרדי הכרטיסים המורשים.