תמיכה טלפונית
בימים א'-ה' 18:00 - 10:00
03-5111789
מכירת הכרטיסים לאירוע זה הסתיימה.

מתי כספי וריקי גל
מה זאת אהבה

ביום שבת
תאריך: 19.5
בשעה: 21:00
מחיר: 159 ש"ח

כמעט 25 שנה חלפו מאז עלה לבמות המופע המצליח בכיכובם של מתי כספי וריקי גל מה זאת אהבה מאז התבקשו השניים אין ספור פעמים להחזיר את המופע לבמות אך עיסוקיהם המגוונים לא אפשרו מימושו של הרעיון.

עכשיו זה קורה, בסוף מרץ 2012 יעלו מתי כספי וריקי גל לבמה וייחדשו את המופע המיתולוגי מה זאת אהבה, מלווים בתזמורת של 21 נגנים בעיבודו המוסיקלי של כספי.

די אם נזכיר את הלהיטים שהפכו זה מכבר לפס קול ישראלי כדוגמת ילד אסור ילד מותר, מקום לדאגה, מערבה מכאן, נערת הרוק, אמא, הנה פתחתי חלון וכמובן את הדואטים של השניים בשירים מה זאת אהבה , מקום לדאגה ו-היא שלו והוא שלה כדי להבין איזו התרגשות צפויה לנו במופע האיחוד של השניים.

שנות השמונים היו שנים בהן הרבו מתי כספי וריקי גל לשתף פעולה, מתי היה זה שהלחין, עיבד והפיק מוסיקלית את כל שירי אלבומה הראשון ריקי גל שיצא לאור בשנת 1987 . השניים המשיכו לשתף פעולה גם באלבום השני אותו הוציאה ריקי בשנת 1988 "מה זאת אהבה" אותו הלחין , עיבד והפיק מוסיקלית .

בעקבות האלבום יצאו כספי וגל לסיבוב ההופעות המיתולוגי " מה זאת אהבה", וב-1996 חזרו השניים לשתף פעולה באלבום אותו הפיק כספי אוהבת אותך יותר באלבום זה נכללו לראשונה גם שירים שכתבה ריקי .

מתי כספי הוא מהמוסיקאים הישראליים הפוריים והמגוונים ביותר בישראל. הוא הוציא למעלה מ-20 אלבומי מקור, 5 אוספים והשתתף בלמעלה מ-100 אלבומים של מוסיקאים אחרים. כספי החל את דרכו בשנת 1975 באלבום מתי כספי . לצד עשרות להיטים מצליחים שנכללו באלבומיו השונים המשיך כל העת ליצור להקליט ולהפיק לאמנים אחרים בהצלחה רבה. בין שיתופי הפעולה הבולטים הייתה כאמור עבודתו עם ריקי גל .

ריקי המשיכה את דרכה בתפקידים ראשיים בהצגות תיאטרון ומחזות זמר, עלובי החיים, אויטה, שיקגו,גטו, אמא קוראז ועוד. תפקידים בקולנוע "זכרון דברים" השיבה מהודו דרמות ותוכניות טלויזיה והקלטות אלבומים נוספים .