תמיכה טלפונית
בימים א'-ה' 18:00 - 10:00
03-5111789
מכירת הכרטיסים לאירוע זה הסתיימה.

אנשי הארון – מחווה לכוורת
אנשי הארון מציגים: 40 שנה ל"סיפורי פוגי"
מופע מחווה מיוחד לכוורת

שישי 26/04 22:00
מחיר: 75 ש"ח
מחיר מלא: 80 ש"ח

במלאת 40 שנה למופע הראשון והמצליח של להקת כוורת, ולאלבומה הראשון- "סיפורי פוגי"– אנשי הארון, אשר התגבשו כלהקת מחווה להרכב המיתולוגי, יקיימו מופע מחווה מיוחד שיכלול את כל שירי האלבום- אלבום שנחשב עד היום לאחד מאלבומי הרוק החשובים שנוצרו בישראל, והמצליח ביותר מאלבומי כוורת. לצד שירי האלבום הנ"ל, יבוצעו גם להיטים משני האלבומים הנוספים של כוורת.

ההופעות הקודמות של אנשי הארון הגיעו לסולד אווט עוד בטרם יום המופע (!) והלהקה זוכה לפרגון גורף מצד התקשורת ואף מחברי כוורת עצמם. ההרכב כבר זכה לסיקור נרחב ולו רק בשל העיבודים המדויקים, הלוק הרטרואי המוקפד והגישה ההומוריסטית והקלילה שאנשי הארון מציעים. הלהקה מציעה מפגש בין המוזיקה של אז למוזיקה של היום, ובכך מעוררת עניין גם כלהקה בפני עצמה, הרכב שמשחזר את הניצוץ של פעם תוך כדי התמצאות במוזיקה בת זמננו.

אנשי הארון נקראת על שם המערכון המיתולוגי של כוורת, "סיפור הארון", ומורכבת מ- 6 מוסיקאים/יוצרים צעירים הפעילים בלהקות שונות, ביניהן: "ZVOOV in GROOVE", "גן הפעמון", "טריו רני אבישר", "שורש", "חוגלה", "דוסה נובה"
הלהקה עבדה במשך חודשים על העיבודים המקוריים של כוורת מ-73', וכן על קטע גנוז מתוך האופרה "סיפורי פוגי" שקדמה להקמת כוורת והיוותה את הבסיס לאלבום הראשון. קטע זה לצד קטעים נוספים מתוך האלבום יבוצעו לראשונה מאז 73' על במה, שכן לא בוצעו ע"י כוורת באיחודיה השונים.
https://www.facebook.com/Kaveret.Tribute