תמיכה טלפונית
בימים א'-ה' 18:00 - 10:00
03-5111789

בלקן ביט בוקס הם כפי הנראה ההרכב הישראלי המצליח ביותר בעולם כיום. "בלקן ביט בוקס" עדיין שומרים על אותו קצב אינטנסיבי על הבמה ומסביב לה, 3 אלבומים מופתיים (ואלבום רביעי שאמור לצאת בחודשים הקרובים), למעלה מ- 200 הופעות בשנה בכל יבשת , מהפסטיבלים הגדולים בעולם ועד המועדונים הנחשבים ביותר ושיתופי פעולה מוסיקליים עם מיטב האמנים בעולם.

אחרי שש שנים של פעילות, שני אלבומי אולפן ואלבום רמיקסים שהביאו אותם להכרה בינלאומית וסיבובי הופעות בכל העולם, מוציאה הלהקה אלבום אולפן שלישי.לצורך גיבוש חומרים לאלבום יצאו חברי הלהקה למסע איסופים וציד כישרונות מוזיקליים בארצות הבלקן, כאשר ההקלטות עצמן נערכו בניו יורק, תל אביב וסרביה."blue eyed black boy" הוא כפר גלובלי על אלבום – המשלב מוזיקה בלקנית, רגאיי, כליזמרים, אלקטרוניקה, וז'אנרים נוספים
לרגל השקת האלבום ייערכו שני מופעים מיוחדים במסגרת פרויקט "גולדסטאר סאונד סיסטם", המתקיים זו השנה השביעית, בו נערכים מופעי בכורה של אמנים מובילים ושיתופי פעולה מסקרנים וחד פעמיים עם אמנים אורחים על במה אחת. בין המופעים הבולטים שהתקיימו במהלך השנים והיו להצלחות, הן ברמה האמנותית והן ברמה המסחרית:שלום חנוך – מופע רוק חד פעמי, אביב גפן מארח את רובין גיב מלהקת ה"בי ג'יז", שלמה ארצי ואורחים, ברי סחרוף מארח את יהודה פוליקר, היהודים, עברי לידר, מוש בן ארי, הדג נחש, אסף אמדורסקי ועוד.

מלבד ההילולה המסיבתית ה"רגילה", תו תקן לאיכות בהופעות "הבלקן ביט בוקס", נעשה מהלך להפוך את ההשקה לחוויה אודיו- ויזואלית נדירה. לצורך כך נרקם שיתוף פעולה עם אחד מהאמנים\ יוצרים פורצי הדרך בארץ : שיתוף פעולה וידאו- מוזיקלי יתרחש על הבמה בזמן ההופעה, עם האמן היוצר קותי (אופיר קותיאל). קותי הוא המוח היוצר מאחורי הפרוייקט -THRU YOU שהכה גלים ברחבי העולם, ולאחרונה נכנס לרשימת 50 ההמצאות החשובות של 2009 במגזין טיים. כמו כן, במיוחד עבור ההופעה, תודפס מהדורת אספנים מיוחדת בכמות מוגבלת של האלבום החדש.

"בלקן ביט בוקס" נחלו הצלחה בעולם כאשר הופיעו בלוקיישנים הנחשקים: סנטרל פארק, פסטיבל גלסטנברי ורוסקילדה, ועוד. בנוסף, זכתה הלהקה לחלוק במה ולחמם מופעים של מוזיקאים כמו ביסטי בויז, רדיוהד, מאנו צ'או, ביורק ואמנים נוספים.

במשך השנים שומרת "בלקן ביט בוקס" על מסורת של ביקורים במולדת – בפעם האחרונה, בתחילת השנה, נוצר תקדים בהיסטורית המועדונים בארץ , כשהלהקה קיימה 5 מופעי "סולד אאוט" ברציפות ב"בארבי " בתל אביב, וב-2007 היה זה האנגר 11 אליו כל הכרטיסים נמכרו מראש.

האלבום החדש, שהוקלט בתל אביב\ ניו יורק\ ובלגרד
זוכה להצלחה רבה .כמו אחיו הצעירים,
הוא מקבל מקום של כבוד במערכת הסטריאו , על הפטיפונים,
ובתקליטיות למיניהן.

"move it" ו "my baby" - שני הסינגלים מתוך האלבום,
הכינו את הקרקע להצלחה, כשהפכו תוך זמן קצר
ללהיטים בלתי מעורערים, אשר חגיגה אינה שלמה בלעדיהם.
גם בעולם השאפו בעיצומו :
פלייליסטים של תחנות רדיו וערוצי טלוויזיה שונים –
ביניהם MTV גרמניה, והופעות אשר שמן יצא למרחוק.
בפסטיבל sxsw האחרון היו אלה מאות אמריקאים נלהבים
בקהל שהפיצו את הבשורה, מה שהפך את הבלקן ביט בוקס
לאחת הלהקות המדוברות בפסטיבל הנחשב.

NET GIO הלייבל של נשיונל ג'אוגרפיק בארה"ב,
הוא המפיץ הרשמי של האלבום ביבשת.
אמנים רבים וחשובים חתומים אף הם בלייבל,
ביניהם קרלוס סנטנה.
באירופה האלבום מופץ על ידי הלייבל הצעיר והאיכותי
crammed records

בנוסף, זכתה הלהקה לחלוק במה ולחמם מופעים של מוזיקאים
כמו ביסטי בויז, רדיוהד, מאנו צ'או, ביורק ואמנים נוספים.

בלקן ביט בוקס - shows list